Getty Images dla srebrnych iStockowców

Kategorie: AktualnościGetty ImagesiStockPhotoMacrostock

Zaproszenie do Getty Images dla srebrnych ekskluzywnych kontrybutorów iStockPhoto!

Getty Images Czołowa agencja fotograficzna Getty Image, do której należy obecnie najelpszy bank zdjęć - iStockPhoto, kontynuuje nabór fotografów do swoich szeregów. Po tym jak zaproszenie do współpracy dostali diamentowi i złoci kontrybutorzy iStockPhoto, teraz podobną szansę dostają posiadacze srebrnego kanistra.

Już niedługo każdy kontrybutor iStockPhoto, który zdobędzie srebrny kanister (aby otrzymać srebrny kanister trzeba sprzedać 2500 zdjęć) oraz sprzedaje w iStockPhoto na wyłączność, będzie mógł aplikować do Getty Image.

Możliwość aplikowania i sprzedaży zdjęć w Getty to z pewnością nie lada wyzwanie dla kontrybutorów microstockowych. Jednocześnie jest to w pewnym sensie awans, prestiż a zarazem wyzwanie.

Jednak przed podjęciem współpracy z Getty Images trzeba się poważnie zastanowić. Z pewnością Getty zachęca nieporównywalnie wyższymi prowizjami za sprzedane pojedyncze zdjęcia. Jednak tym samym trzeba będzie się pożegnać z microstockami, gdyż zdjęcia w Getty muszą być ekskluzywne.

Mało zdjęc za duże pieniądze, czy dużo zdjęć za małe pieniądze, wybór należy do Ciebie.

Zobacz także:


Komentarze

Aktualnie nie ma żadnych komentarzy.


Skomentuj

Pole komentarz jest wymagane.