DeepMeta ułatwi zarządzanie zdjęciami w iStockPhoto!

Kategorie: iStockPhotoPoradyProgramy

Czym jest DeepMeta?

DeepMeta Jest to rewelacyjny program komputerowy, który w znaczny sposób ułatwia zarządzanie swoim portfolio w serwisie iStockPhoto. Dzięki DeepMeta możesz utworzyć na komputerze kopię swojego portfolio z iStockPhoto, którą możesz dowolnie zarządzać a następnie synchronizować zmiany z wersją online (i odwrotnie).

Rozbudowane możliwości w połączeniu z przejrzystym, intuicyjnym i funkcjonalnym inferfejsem powodują, że program w znaczny sposób przyspiesza pracę z iStockPhoto!

Program jest całkowicie darmowy. Działa pod systemem Windows XP lub Vista (wersja pod Mac'a jest w trakcie rozwoju, planowane ukończenie - 2 kwartał 2008). Niestety aktualnie DeepMeta jest dostępny jedynie w angielskiej wersji językowej.

Co potrafi DeepMeta?

W programie zostały zaimplementowane praktycznie wszystkie funkcjonalności serwisu.

Dodatkowo zaimplementowanych jest wiele przydatnych funkcji, które ułatwią nam pracę z iStockPhoto. W banalny sposób można kopiować słowa kluczowe, kategorie i inne dane pomiedzy zdjęciami a także linkować zdjęcia podobne. Można także w prosty sposób przeszukiwać i zamieniać tekst w opisach zdjęć.

Wszystkie opisane funkcjonalności można zrobić w każdym momencie, przed opublikowaniem zdjęcia a także po publikacji. Zmiany synchronizować można w obie strony. Można zrobić wiele zmian za jednym zamachem: można dodać kilka nowych zdjęć, część zedytować, niektóre podlinkować w opisie innych. Następnie wystarczy raz zsynchronizować z serwisem iStockPhoto i gotowe.

Wymagania

Windows Vista lub Windows XP + Microsoft .NET Framework Version 2.0

Podsumowanie

Zdecydowanie polecam program DeepMeta wszystkim kontrybutorom microstockowym działającym w iStockPhoto. Jestem pewien, że po zapoznaniu się z tym programem już nigdy więcej nie będziecie chcieli wgywać zdjęcia przez www.

» Pobierz program DeepMeta
» Zapoznaj się z podręcznikiem użytkownika DeepMeta

Zobacz także:


Komentarze

Aktualnie nie ma żadnych komentarzy.


Skomentuj

Pole komentarz jest wymagane.