Dreamstime - garść newsów

Kategorie: AktualnościBanki zdjęćDreamstimeKupno zdjęć

Dreamstime w czołówce najlepszych microstock'ów!

dreamstime Dreamstime - jeden z najlepszych internetowych banków zdjęć radzi sobie bardzo dobrze i rozwija się prężnie. Ostatnio liczba zgromadzonych zdjęć na licencji Royalty Free przekroczyła 4,500,000. Z miesiąca na miesiąc do serwisu przybywa coraz więcej użytkowników i zdjęć. Aby nie tworzyć gigantycznych kolejek fotografii do akceptacji maksymalna liczba dziennie wgrywanych przez użytkownika zdjęć została ustawiona na 75.

Dreamstime otworzył swój własny mini sklep internetowy, można w nim teraz za $10 - $30 zamówić gadżet swojego ulubionego banku zdjęć. Oferta na razie nie jest imponująca i zawiera jedynie ciuchy, mam nadzieję, że w przyszłości dostępny asortyment zostanie rozszerzony.

Zostało wprowadzone bardzo przydatne narzędzie dla kupujących zdjęcia - możliwość powiększenia dostępnych zdjęć. Na stronie ze szczegółami zdjęcia wystarczy kliknąć na fotografie, a po chwili pojawi się kwadratowy prostokąt, dzięki któremu możemy podglądnąć części zdjęcia w oryginalnym rozmiarze. Aktualnie ta funkcjonalność z uwagi na duży stopień obciążenia serwera dostępna jest dla zdjęć posiadających co najmniej 15 ściągnięć.

Osobiście bardzo lubię Dreamstime, serwis jest estetyczny i przyjazny dla kontrybutorów, dużo się w nim sprzedaje i mają jeden z najlepszych programów partnerskich do polecania kontrybutorów oraz kupujących.

Zobacz także:


Komentarze

Aktualnie nie ma żadnych komentarzy.


Skomentuj

Pole komentarz jest wymagane.