Yay Micro - świeży powiew na rynku

Kategorie: AktualnościBanki zdjęćKupno zdjęćYaY Micro

YaY Micro Dzisiaj ruszyła sprzedaż w nowo powstałym banku zdjęć - YaY Micro. Przez ostatnie miesiące YaY Micro budował bazę danych fotografii oraz czynnie reklamował się w środowisku microstockowym. Serwis posiada siedzibę w Oslo w Norwegii, ma ambitne plany zawojowania rynku microstockowego.

Ambitne cele, dobry biznes plan, nienaganne wykonanie.

Hasło przewodnie YaYMicro mówi wszystko o celach postawionych przez założycieli:

"to be the best creative and editorial microstock agency in terms of quality, turn-over, reputation and satisfaction".

Z punktu widzenia użytkownika serwis został zaprojektowany wprost idealnie. Nie jesteśmy atakowani milionem reklam, zdjęć, zachęt do kupna abonamentu a przejrzysta strona i niesamowicie czytelny interface cieszą oko i aż zachęcają do użytkowania.

Główne pozytywne cechy Yay Micro:

  • wysokie bo aż 50% prowizje za sprzedaż zdjęć
  • prosty i przejrzysty wygląd
  • dostępna licencja editorial use
  • rewelacyjny proces wgrywania i opisywania zdjęć
  • bardzo szybkie oceny akceptujących
  • program partnerski obejmuje okres 5 lat od rejestracji
  • waluta rozliczeniowa: euro €

Czy Yay Micro ma szanse osiągnąć sukces?

Oczywiście że tak! Tak starannie i dobrze przygotowany serwis robi wrażenie i musi budzić respekt ze strony pozostałych graczy na rynku. Aktualnie najważniejszym zadaniem przed Yay Micro jest zdobycie zaufania jak największej rzeszy kontrybutorów, a co za tym idzie jak najszybsze powiększenie liczby zdjęć online. Miejmy nadzieję, że wraz z ilością pójdzie także jakość a szybkość działania witryny jak i akceptujących zostanie utrzymana wraz z napływem fotografii.

Rejestrować się czy nie?

Zdecydowanie tak! W internecie można znaleźć wiele pseudo-stocków, które mają niepewną przeszłość i przyszłość, na których zarobek jest zerowy a perspektywy nikłe.

Banki zdjęć trzeba wybierać starannie, gdyż to ich serwerom powierzamy swoje prace. YaY Micro jest jak najbardziej godny zaufania, a co więcej poziom wykonania serwisu oraz ambitne i rozważne plany założycieli pozwalają uważać, że wkrótce dołączy do największych graczy na rynku microstock'owym.

» Zobacz szczegóły agencji Yay Micro
» Zarejestruj się w YaY Micro

Zobacz także:


Komentarze

Aktualnie nie ma żadnych komentarzy.


Skomentuj

Pole komentarz jest wymagane.