Nowa platforma do sprzedaży zdjęć

Kategorie: Informacje

źródło: informacja prasowa

Vertis.pl - najlepsze w Polsce laboratorium internetowe wg rankingu miesięcznika ZOOM uruchomiło innowacyjne rozwiązanie, umożliwiające fotografom zwiększenie sprzedaży zdjęć za pomocą przeglądarki internetowej.

Co to takiego?

Platforma „ZarabiajNaFotografii.pl” jest narzędziem do zwiększenia sprzedaży zdjęć ze ślubu, imprezy integracyjnej lub konferencji. Każdy z uczestników jeszcze podczas zabawy otrzymuje od fotografa wizytówkę z danymi dostępowymi do galerii na http://zarabiajnafotografii.pl. Tam wybiera zdjęcia, określa rozmiar i pozostałe parametry odbitek, składa zamówienie. Wszystko to odbywa się bez udziału fotografa, na ekranie komputera.

Kluczem jest nieograniczona dostępność zdjęć i możliwość zamówienia ich w każdej chwili.

Dla kogo?

System ten przeznaczony jest zarówno dla profesjonalnych fotografów, jak również takich, którzy zajmują się obsługą wszelkich imprez okolicznościowych. Odbiorcą usługi może być każdy uczestnik imprezy. A do tego wszystkiego potrzebny jest tylko dostęp do Internetu.

Ile to kosztuje?

Profil z taką funkcjonalnością fotograf może założyć bezpłatnie. Vertis.pl, mając na uwadze różne potrzeby fotografów oddaje do dyspozycji kilka wersji kont – jedną bezpłatną i trzy wersje płatne. Każde z nich ma inną powierzchnię do przechowywania zdjęć oraz inną wysokość prowizji, która jest pobierana od wartości każdego sprzedanego zdjęcia. Cennik zdjęć i plików do pobrania fotograf ustala według własnego uznania.

Jak to działa?

Działanie narzędzia jest bardzo proste:
  1. Załóż bezpłatne konto fotografa
    Wejdź na stronę http://www.zarabiajnafotografii.pl, rejestrując się załóż konto fotografa.
  2. Utwórz album i wydrukuj wizytówki
    Przygotuj album, w którym udostępnisz zdjęcia wykonane na imprezie oraz wydrukuj wizytówki z adresem albumu, które rozdasz jej uczestnikom. Możesz również rozesłać link z adresem do albumu.
  3. Udostępnij album i ustal cenę
    Gotowe zdjęcia załaduj i udostępnij w założonym wcześniej albumie oraz zdecyduj, za ile sprzedaż udostępnione zdjęcia.
  4. Obserwuj na koncie jak rośnie Twój zysk!

Więcej szczegółów na stronie: http://www.zarabiajnafotografii.pl.


Komentarze

Aktualnie nie ma żadnych komentarzy.


Skomentuj

Pole komentarz jest wymagane.