Pixmac - nowy polski bank zdjęć

Kategorie: AktualnościBanki zdjęćKupno zdjęć

Na rynek polski wszedł właśnie nowy bank zdjęć - Pixmac. Oferuje obrazy ze swoich zasobów oraz zbiorów Fotolii, jednej z największych agencji microstockowych na świecie. We wrześniu zasoby bazy danych serwisu Pixmac przekroczyły 7 milionów obrazów. Dynamiczny rozwój i otwartość na potrzeby użytkowników pozwoliły mu w ciągu zaledwie roku działalności dotrzeć do pierwszej dziesiątki agencji microstockowych.

Wersja beta strony polskiej www.pixmac.pl dostępna jest w języku polskim, zawiera wszelkie udogodnienia wersji oryginalnej (t.j. jednorazowy zakup, program współpracy, faktury VAT, różne sposoby płatności etc.). W niedługim czasie mają też pojawić się płatności na polskie konto.

Kupujący mają do wyboru licencję standardową lub rozszerzoną. Prowizja dla sprzedających na wyłączność może osiągnąć nawet 60%. Dostępna jest też kolekcja zdjęć gwiazd i osobistości, chętnie wybierana przez blogerów.

Z okazji pojawienia się na rynku Polskim i przekroczenia progu 7 milionów obrazów w bazie danych, Pixmac ogłasza konkurs-zabawę: należy zgadnąć ile zdjęć dostępnych będzie w bazie serwisu Pixmac 30.10.2009.

Na stronie głównej www.pixmac.pl aktualizowana jest na bieżąco liczba zdjęć dodawanych do bazy. W chwili obecnej jest to 7,191,039 zdjęć cyfrowych.

Wystarczy zarejestrować się na stronie www.pixmac.pl, a odpowiedź przesłać na adres: ania[at]pixmac.pl. 3 nagrody w postaci pakietów o wartości 124,89zł każdy wylosujemy 31.10.2009.

Dodatkowo, obowiązuje też promocja okolicznościowa, w której każdy zakup przy użyciu kodu 7MILLION otrzyma 7% zniżki.

www.pixmac.pl/buy-credits

Bieżące informacje o promocjach i nowościach dostępne są na http://blog.pixmac.com lub http://twitter.com/pixmac


Komentarze

Łukasz

ogromny wybór fotek mają, super serwis


18 Października 2009 13:42:17

A

Taaak problem gdy się nie zarejestrujesz. Nie ma jak odebrac faktury. Zero komunikatów ze strony czy już zdjęcie można ściągnąć...


25 Sierpnia 2010 15:06:24

Ania

Faktury generowane są automatycznie w momencie zaksięgowania wpłaty. Od tej chwili czekają na pobranie w sekcji Moje Konto. Wystarczy sie zalogować i je pobrać/wydrukować. Przy zakupach bez rejestracji można zalogować się używając adresu e-mail, na który dokonywano zakupu (np. poprzez opcję odzyskiwania hasła). W momencie zaksięgowania wpłaty system zawsze wysyła powiadomienie na podany e-mail - jego brak może oznaczać albo obecność w SPAMie albo błędnie wpisany adres albo... niezbadane wyroki serwerów pocztowych. Obsługa użytkownika jest jednak zawsze gotowa pomóc. Wystarczy się skontaktować.


04 Stycznia 2011 20:47:05

P

Błąd w tytule. Nie polski tylko spolszczony. Origin: USA, siedziba główna w EU (Praga)...a w Polsce jest p. Ania :)


17 Września 2011 18:42:06


Skomentuj

Pole komentarz jest wymagane.