Fotolia wchodzi w wideo!

Kategorie: AktualnościBanki zdjęćFotolia

Fotolia ogłasza wprowadzenie Kolekcji Wideo Stock

Fotolia Fotolia jedna z największych na świecie bibliotek zasobów kreatywnych w niskich cenach, ogłosiła wprowadzenie microstockowej kolekcji wideo, która w ilości 10 000 klipów wideo royalty free uzupełni dotychczasową bibliotekę ponad pięciu milionów obrazów i ilustracji stockowych.

"Fotolia jest od lat jednym z najbardziej zaufanych źródeł wysokiej jakości legalnych obrazów i ilustracji w niskich cenach", wyjaśnia Oleg Tscheltzoff, współzałożyciel i prezes Fotolia LLC.

"W styczniu tego roku rozpoczęliśmy nabór stockowych klipów wideo, w odpowiedzi na liczne prośby ze strony naszych klientów. Zakres i ilość przysłanych plików - zaledwie w ciągu kilku tygodni ponad 10 000 zaakceptowanych klipów wideo – pokazały nam, że Fotolia może przyciągnąć najlepszych operatorów wideo z całego świata, którzy za pośrednictwem naszej agencji udzielają licencji na swoje prace."

Kolekcja wideo Fotolia to różnorodny wachlarz klipów – od animacji i stop-klatki do cyfrowych filmów i tradycyjnego wideo. Klipy klasyfikowane są według wielkości oraz długości od 320 X 240 to 1920 X 1080, 24 – 30 klatek na sekundę (fps), oraz 5 – 60 sekund długości. Ceny plików wideo, w tym również klipów w jakości HD, zaczynają się już od 10 kredytów (30 PLN). Współpracownicy mogą dowiedzieć się więcej na temat wysyłania klipów, a także zarejestrować się w tym celu na http://pl.fotolia.com/Info/Contents/Videos.

Od wejścia na rynek, w listopadzie 2005, Fotolia stała się jedną z największych światowych internetowych bibliotek legalnych obrazów w mikro cenach, oferując fotografom profesjonalistom oraz amatorom możliwość dotarcia do 500 000 kupujących na całym świecie – od małych firm i studiów graficznych do znanych ogólnoświatowych marek. Wraz z wejściem oferty wideo, Fotolia kontynuuje rozwój na nowych rynkach, dając satysfakcję i odpowiadając na potrzeby operatorów wideo oraz kupujących na całym świecie, oferując wysokiej jakości niedrogą alternatywnę dla tradycyjnych stocków wideo.

Kompleksowość usług

W dobie kryzysu i coraz większej konkurencji w internecie na rynku liczy się kompleksowość usług. Firmy i serwisy internetowe maksymalnie poszerzają wachlarz swoich usług, tak aby móc obsłużyć jak najwięcej potrzeb klienta. Gdy poszerzanie zakresu usług pokrywa się z kompetencjami i strategią, a tak dzieje się w przypadku Fotolii, to wszyscy zyskują, gdyż i firma zarobi więcej i klient będzie mógł skorzystać z usług sprawdzonej firmy.

Fotolia po tym posunięciu nie pozostaje daleko za liderami rynku, którzy ofertę wideo wprowadzili już jakiś czas temu.

Zobacz także:


Komentarze

Aktualnie nie ma żadnych komentarzy.


Skomentuj

Pole komentarz jest wymagane.